МоваЯзык

/ Блоги - Новости астрологии

Ера Водолія: Україна буде знищена чи зцілена?

70.9т

Напевно, всі чули про епоху Водолія, що саме зараз розпочалася і буде кардинально відрізнятися від епохи Риб, яка панувала на Землі попередні дві тисячі років. Та чи всі народи та держави однаково готові до цих епохальних змін?

Насамперед, чи готові ми з вами прийняти ті умови і правила, що їх диктує Водолій?

Як відомо, Водолій – найбільш прогресивний, непередбачуваний і волелюбний знак Зодіаку. Емоційна та чуттєва сторона життя, яка є чи не найголовнішою для Риб, Водолія мало цікавить – йому більш до смаку практичність, раціональність, а також все, що надихає його до нових відкриттів і революційних винаходів.

Ера Водолія змінить Україну

Ера Водолія змінить Україну. Источник: Google Images

Google Images

Головною "темою" епохи Риб була релігія і, зокрема, християнство, з усіма супроводжуючими атрибутами: поклоніння ідеалам, образність, ритуальність, розвиток мистецтва. "Темою" епохи Водолія стане груповий принцип, коли все світове суспільство буде поділене на певні колективи з чіткими внутрішніми правилами і цілями. Ці групи будуть самодостатніми, але відкритими для співпраці і взаємодії з іншими групами заради прогресу і розвитку.

Тому питання: чи готові ми, українці, до таких епохальних змін? Ми, які так ревно оберігаємо свої патріархальні традиції, не прагнемо до прогресу і зовсім не вмикаємо критичне мислення, адже незмінно віримо черговим обіцянкам політиків і мріємо про чесних суддів і чиновників, що самі добровільно перестануть брати хабарі.

Мрії, ілюзії, віра в ідеали, емоційне сприйняття будь-яких подій та людей, висновки, що базуються виключно на особистій приязні або неприязні – хіба зможемо ми всього цього позбутися заради власного розвитку і досягнення цілей?.. Хіба будемо хоча б мати бажання цього позбутися?

Проте, епоха Водолія не схильна до співчуття і сентиментів. Все, що не відповідає її вимогам, буде знищене. Недарма символ Водолія – дві хвилі, або людина, що ллє воду з двох глечиків - з живою та мертвою водою. Все, що не буде життєздатним, що не прагне розвитку і прогресу, що чіпляється за минуле і бажання сховатися від реальності, - все це загине. Лише прогресивне, конкурентне та об’єднане спільними цілями має шанс стати живим і успішним у наступні дві тисячі років.

Ты еще не подписан на наш Telegram? Быстро жми!

Читайте все новости по теме "Эксклюзив" на OBOZREVATEL.

Редакция сайта не несет ответственности за содержание блогов. Мнение редакции может отличаться от авторского.

5
Комментарии
16
13
Смешно
126
Интересно
10
Печально
12
Трэш